Chcete se vyvarovat zbytečných výdajů při rozjezdu podnikání? Mě rozjezd podnikání stál 500 000 kč…než se objevily první výsledky.

Možná si říkáte kolik už jste investovali do podnikání, do nejrůznějších svých podnikatelských pokusů, vzdělávacích programů a litujete se, že ty výdaje jsou nekonečné a výsledek stále nikde. Přesto víte, že už musíte být blízko svého snu, kterým je „žití v hojnosti“ a to jak finanční, volného času, zdraví, vztahů….

Cíl tedy znáte, ale stále řešíte to, že vám k tomu abyste dosáhli svého snu, chybí čas nebo peníze. Že vám to zní povědomě? Nejste v tom sami. Nedostatek času či peněz je v dnešní době opravdu velký problém. Otázka zní: Co ale s tím?

Jak vyřešit nedostatek času a peněz?

Důvody nedostatku času a peněz můžou být různé.

Co může být nejčastějším důvodem nedostatku času?

Obvykle to bývá práce pro někoho jiného ne jen práce na svém snu a tímpádem nemožnost ovlivnit organizačně svůj čas.

Co může být nejčastějším důvodem nedostatku peněz?

Právě to,  že nežijete na „pravé straně“.

Nebojte se ale, řešení je velmi stručné. Následuje ten nejkratší, ale 100% funkční návod, jak překonat tyto 2 překážky a opravdu být pány svého času a mít dostatek peněz. 

Ale než přistoupím k samotnému řešení. Dovolím si říct vám i mou zkušenost.

V roce 2009 jsem byla nucena se přestěhovat za prací 300 km od své rodiny. Vypadalo to perspektivně, ale už po roce jsem zjistila, že ta „jistota“ není dle smlouvy ani na dobu neurčitou, slibované finanční ohodnocení mi vydrželo rok a zároveň v lokalitě, kde jsem se ocitla jsem se necítila úplně dobře díky tamní mentalitě lidí. Proto jsem si říkala, že musím zrealizovat myšlenku Kiyosakiho a založit si své podnikání. Bohužel ale jsem v té době nevěděla jak… Kniha Bohatý táta, chudý táta … byla napsána spíše pro Američany než pro nás Čechy. V roce 2011 se u nás začlo rozmáhat infopodnikání. Vypadalo to super, ale také nevím, zda jsem nebyla cílovka – know-how z těchto kurzů jsem nedokázala zmonetizovat a musela jsem sáhnout po dalších kurzech.  Absolvovala jsem tedy za ta léta řadu dalších kurzů,  jak ke mně přicházely a vyzkoušela řadu podnikatelských nápadů a výsledek bohužel nikde. Jen dá se říct mizely z mé peněženky peníze nebo lehčeji nazváno to byla má „investice do podnikatelského vzdělání“.

Už vidíte, kde byl u mně problém?

Prostě jsem nevěděla – kde je to moje poslání respektive – kde jsou moje peníze. Prostě jsem 6 let hledala to své téma. Všude říkají, dělejte co vás baví, výsledek se dostaví. Běžte do akce a půjde to. Založte si blog a pište. Napište eBook zdarma, prodejní eBook… Prostě asi víte, o čem mluvím. Jenže výsledek stále nikde. Lidé si v online bysinese stěžují, že jim to nejede měsíce a mně infopodnikání nejelo roky. Měla jsem už zakoupeno řadu kurzů a stále nikde jediná objednávka. Až v roce 2015 se ke mně dostal kurz Život na pravé straně a v roce 2016 také kurz Kde jsou moje peníze od Jirky Mazura a konečně mi to zapadlo. Škoda jen, že to bylo až po tolika letech, protože mě to stálo nemalé peníze a také dost mého drahocenného času. Celou tu řadu let jsem se po večerech věnovala, dá se říct tomu mému koníčku – práci na svém podnikání, ale nic mi to neneslo…

Vše se u mně výrazně dalo do pohybu po narození mého syna Tomáška v dubnu 2016, kdy jsem konečně mohla vložit pořádně do svého života pár pravidel ze Života na pravé straně, jako lepší hospodaření s časem, pravidlo 80/20 a také především jsem si blokově uspořádala svůj čas mezi rodinu a podnikání, nikoliv zaměstnání, podnikání, rodinu. A také můj fokus šel na věci, které byly mou prioritou.

Po nástupu na mateřskou se mi také vyčistila má hlava a lépe se mi také zpracovával koncept mého start-upu.

Kurzy Jirky Mazura ŽNPS a KJMP mi pomohly si sestavit strategicky myšlenkovou mapu mého penězovodu. Když to zestručním v kurzech jsem se dozvěděla, jak má podnikatelský nápad vypadat, aby byl úspěšný, což jsem si poskládala dohromady. Bohužel mi ale chybělo ještě něco do té mé skládačky a to je samotná realizace otestování mého nápadu a uspokojení poptávky trhu.

No a jak vše hodnotím dnes?
Především vím, že jsem na dobré cestě na pravou stranu díky svému dlouholetému vzdělávání a postupné změně svého myšlení.
Každý den si rozděluji do 4 časových bloků, ve kterých pracuji na své budoucnosti a to bloku kreativním, strategickém, volného času a robota. V kreativním čase se věnuji tvorbě článků, ve strategickém čase – svým plánům k podnikání, volný čas je můj aktivní odpočinek, no a robot jsou nejrůznější administrativní záležitosti a další.
 

 A teď takové FAQ na závěr:

 1. Vaše AHA momenty z kurzů

Ne určitě to není o tom, co člověk úplně zná, pokud o to není zájem, tak je nutné svůj nápad změnit, i za cenu, že se musí naučit něco dál.

2. Co se u vás změnilo

Především se u mně posílil podnikatelský způsob myšlení, který je jiný než u zaměstnance. Velkým tréninkem v každodenním myšlení se pro mně stala i podnikatelská příležitost burza. Především musím mít pod kontrolou emoce chamtivost a strach, jinak cítím, že se prostě neposouvám dále. Zaměstnanecké fungování je v tomto úplně jiné.

3. Jaký je stav vašeho podnikání

Vygenerovala jsem si svou nabídku k realizaci k vaření pro lidi, kteří nemají čas a přitom chtějí jíst doma.  Tito lidé zároveň nemají vaření jako koníčka, přitom si potřebuji doma navařit. Tento nápad je vytvořen dle tajných ingrediencí z kurzu KJMP a ŽNPS Jirky Mazura. Nyní tuto myšlenku se snažím otestovat na trhu.

4. Co potřebujete vyřešit, aby se vaše podnikání posunulo na tu naši PS

Úspěšně můj podnikatelský nápad uvést na trh – zmonetizovat (dovětek k bodu 3)
 

Helena Lopraisová

Dávám lidem potřebnou kuchařku>> k řešení bydlení, ktera ušetři čas a peníze. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře

 1. Komentář čeká na schválení.

  I am very inspired with the post. each posts are nicely maintained and exact pleasant content. thanks for this publish. The thoughts which you have shared in this blog is sincerely accurate. I got a properly structured writing fashion from your blog.

 2. AageweemBern napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  The ED resulting from that surgery can be either temporary or permanent. Core maca from your supplier energetix is definitely an herb that tests quite nicely for several males.

 3. Komentář čeká na schválení.

  Basically nutritional supplements are a blend of substances that are already employed for
  enhancing male sexual performance from centuries. Combining
  oils with exercises allow it to be more potent, but even with out them,
  results are great. Actually, usually the one prescribed depends upon several factors, including health,
  allergies of antibiotic, and types of prostatitis, symptoms, and also the serious level.

 4. apoteksverige napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  online säkert Sverige, http://natalie.pierotti.org.uk/wp-content/uploads/apotek/aldoleo.html , sälja generic.

 5. knihy napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  Carla yawned as if on cue, and flopped on Naomi s shoulder affecting a shy look.

  I found john s cock as she hammered down on it and moved
  my fingers up to her clit.

 6. kniha napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  Communicate with others. The jig is up though.

 7. knihy napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  I ve even watched my wife in a fmf with another couple. I d hardly say that.

 8. pdf napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  Emmy sent a thought to me, Scott, invite her along.
  Just a reminder that you can donate in exchange for an ad-free
  viewing experience.

 9. Komentář čeká na schválení.

  As the female of one half of the foursome appears to be somewhat possessive of the male of the other half of the foursome.
  They have a rhythm, a feel for each other.

 10. chezex.wex.pl napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  All rights for this story remain the property of the author.
  I slid my hand down her back kissing her from behind and
  then slid my hand between her legs to feel her pussy.

 11. Komentář čeká na schválení.

  Somehow that set her off. And as she did, several spurts of cum shot out over my hand.

 12. pdf napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  Helping soap each other down and still unable to keep their hands off each other.

  I gave you 5-STARS for each chapter because it is an excellent
  story with an excellent plot and character development.

 13. Komentář čeká na schválení.

  Politics are not discussed on this board. Thanking me for
  being a sport.

 14. Komentář čeká na schválení.

  Let me see, Grant said. Like I said, it probably won t go that
  far, at least not the first time, but the potential exists.

 15. pdf napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  But it sounds very unlikely. So you can just relax.

 16. haliluya napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  I have to show my appreciation to you for bailing me out of this type of issue. Just after looking out through the online world and finding proposals that were not powerful, I believed my life was done. Existing devoid of the solutions to the issues you’ve solved all through your main review is a crucial case, as well as those which may have in a negative way affected my entire career if I hadn’t noticed your website. Your actual know-how and kindness in dealing with all areas was invaluable. I’m not sure what I would have done if I had not discovered such a point like this. I can also at this point relish my future. Thanks a lot so much for your professional and sensible help. I will not be reluctant to refer your web blog to any individual who needs assistance about this area.

 17. Komentář čeká na schválení.

  A lot of thanks for all your valuable labor on this web page. Betty enjoys getting into research and it is obvious why. We all hear all regarding the powerful method you present priceless steps via the web site and as well as increase response from some others about this article while my girl is truly starting to learn a lot of things. Take pleasure in the remaining portion of the new year. Your doing a stunning job.

 18. web-apoteket napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  billige, http://webapoteket.gdn/olprezide.html – generisk danmark pris.

 19. Komentář čeká na schválení.

  They may even do so without the knowledge of the other.
  I gathered her in my arms and pulled her close.

 20. COMMOBGYN.com napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  til salgs Sverige, http://www.commobgyn.com/apotek/escapelle , Hvor kan du kjøpe online.

 21. pcitservice.com napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  kostar online, http://www.pcitservice.com/apotek/enatec , köp Sverige online.

 22. EZDrop napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  pris apoteket online, http://birchard.biz/home/apotek/roxicam , säkert kostnad.

 23. GLENNCANNON.com napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  malmö Stockholm, http://glenncannon.com/apotek/tetraciclina , generiska alternativ till pris.

 24. apotek online napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  pris apoteket online, http://www.phillipspond.net/?page_name=eurin , köpa billigt Danmark.

 25. Komentář čeká na schválení.

  uten resept i Sverige Norge, http://jtbtigers.com/?page_name=medolin , piller Sverige.

 26. dansk apotek napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  i Sverige, http://www.ctoto.com/site/apotek/zyprexa , reseptfri netto.

 27. TEDNGAI.net napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  bestalla tabletter, http://www.tedngai.net/?page_name=famciclovir , Sverige kostnad.

 28. apotek pa natet napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  alternativ till Sverige, http://www.cudesign.net/apotek/viternum , köp Sverige Stockholm.

 29. apotek napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  pris apotek København, http://www.ktpublishing.com/serco/?page_name=ronaxan , reseptfri netto.

 30. Komentář čeká na schválení.

  apotek Tyskland Norge, http://www.therefinedfin.com/blog/apotek/nozer , kjøpe netto.

 31. apotek napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  göteborg Stockholm, http://www.videoexplorers.com/wordpress/apotek/cialis-daily , köpa online priser.

 32. Komentář čeká na schválení.

  beställa säkert Sverige, http://southernhillschristian.org/wordpress/apotek/probalan , köp receptfritt göteborg.

 33. knihy napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  Susan you are one wild woman steve blurted out as he
  watched bill get a tit beating. And not to stop until
  he was completely done, which meant with his cum dribbling out of my mouth.

 34. Komentář čeká na schválení.

  apotek resepte, http://www.sobrietygroup.com/apotek/estrofem , uten resept Engelsk.

 35. Komentář čeká na schválení.

  apotek Norge jeg, http://www.richgoldstein.net/wp/apotek/venlor , piller bergen.

 36. Komentář čeká na schválení.

  göteborg recept, http://drewpallet.com/apotek/bethanechol , köpa online europe.

 37. HOLLYHOCK napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  billig pris, http://www.hollyhockclothing.com/apotek/serophene , kjøp av i Danmark.

 38. Komentář čeká na schválení.

  apotek Tyskland Danmark, http://www.aquarelagems.com/apotek/mesasal , reseptfri nettbutikk.

 39. aids education napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  beställa priser, http://www.aidseducation.org/apotek/spironolactone , köpa pa natet USA.

 40. Apotekeren napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  pris Sverige, http://www.aliciacattoni.com/apotek/finacapil , prissammenligning.

 41. donaldneff napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  salg Norge, http://www.donaldneff.com/blog/apotek/loette , kjøp lovlig Danmark.

 42. anne cray napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  bestalla USA, http://www.annecray.com/apotek/burana , köp online Danmark.

 43. Komentář čeká na schválení.

  online shop USA, http://www.speakeasypress.com/news/apotek/eldepryl , köpa i USA Danmark.

 44. Komentář čeká na schválení.

  köp säkert, http://www.bestdesignedcity.com/apotek/acai , sälja billig.

 45. Komentář čeká na schválení.

  How often do you see a single woman go to a movie alone.
  Was his touch upon her breasts and his mouth upon her nipples.

 46. Komentář čeká na schválení.

  Norge apotek Oslo, http://www.allboromason.com/apotek/galastop , Hvor kjøpe nettbutikk.

 47. nagleforge napsal:
  Komentář čeká na schválení.

  beste pris Oslo, http://nagleforge.com/apotek/activelle , kjøp i Norge.

 48. Komentář čeká na schválení.

  billig Norge, http://www.therefinedcanine.com/blog/apotek/noroxin , Hvor kan man kjøpe uten resept Spania.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *