Čistá postupka aneb kde je váš milionový potenciál?

Dne 16. 9. 2016 proběhl v Praze seminář s názvem Milionový potenciál. Tento seminář vycházel z kurzů Kde jsou moje peníze a Život na pravé straně od Jirky Mazura.

O čem to bylo?

Zjednodušeně to byla inspirace k tomu, jak se propracovat k miliónu co nejjednodušším způsobem a přitom legálně a zároveň – jak jít do akce.

Proč někdo vydělá milión hned a jinému to trvá roky? Kde je ten zásadní rozdíl?

Především je třeba investovat do toho, čemu nejlépe rozumíte a to správným způsobem. Jednou z inspirací jak ano či ne může být kniha Čistá postupka od Bena Mezricha, kterou získalo pár účastníků semináře. „Americký sen, který začal partičkou pokeru v jednom zapadlém baru, pokračoval vybudováním miliardového podniku a skončil vězením.“

No a teď k samotným hodnotám úspěšných lidí

Hlavní vlastností úspěšných lidí bývá silná motivace, schopnost překonávat překážky bez ohledu na pohodlí. V podstatě strach nesmí být překážkou, musí být motorem.

Úspěšní lidé dokáží cokoliv i „obyčejnou“ dovolenou přeměnit v investici, vědomě dávají a přitom předávají své poselství, se kterým přišli na tento svět.

V podstatě úspěch je závislý na vaší hlavě.

Hlava poté zpracuje správným způsobem veškeré důležité vstupy a ty pak zmonetizuje tak, aby o výsledek byl zájem a především přinesl užitek.

A samotná výzva k akci v 5 bodech?

  1. Utřídit si vše v hlavě
  2. Jít si zatím – soustředit se na to
  3. Vyvolat poptávku trhu
  4. Komunikovat
  5. Vytrvat

 

 

 

 

 

Helena Lopraisová

Dávám lidem potřebnou kuchařku>> k řešení bydlení, ktera ušetři čas a peníze. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře

    Přidat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *