AKČNÍ PLÁN

JAK VYTVÁŘET OSOBNÍ ROZPOČET NENÁSILNĚ A HRAVĚ

Naučím Vás, jak si nastavit systém řízení osobních financí, aby složenky nebyly noční můrou. Po 5-letech intenzivních osobních zkušeností mám již propracovanou funkční strategii jako na to.

Proč je dobré mít svůj osobní rozpočet?

získáte přehled nad Vašimi výdaji

dosáhnete svých cílů krok za krokem, i když vaše příjmy nejsou velké

uděláte si reálné nastavení výdajů, při hospodárném využití vašich finančních zdrojů

díky svému domácímu rozpočtu se zbavíte strachu z nenadálých výdajů

naučte se efektivně řídit vaše finance i když jste zaměstnanec

získáte inspiraci jak financovat například auto, bydlení a další potřeby vaší rodiny, na které momentálně nemáte peníze

CO O EBOOKU ŘÍKAJÍ

E-book jsem s velkým zájmem přečetla. Upozorňuje na množství otázek a souvislostí, které by si člověk měl uvědomit, když se rozhoduje o koupi vlastního bydlení na úvěr. Skvěle vám nastíní, na co všechno se máte zaměřit a soustředit, když se chystáte na koupi svého bytu. Koho požádat o pomoc.
Dozvíte se, jaká možná úskalí vás mohou čekat a dostanete návod, na co přesně myslet při posuzování rodinného rozpočtu před zavázáním se ke splátkám z hypotéky nebo úvěru na bydlení. Získáte i návod, jak a kde hledat své vysněné bydlení. Doporučuji všem, kteří uvažují o pořízení vlastního bytu a zvažují hypoteční či jiné úvěrové financování.

Šárka Hoškováwww.sarkahoskova.cz, autorka projektu

Super téma,které řeší spousta lidí.Dobře jsou popsána všechna úskalí,které mohou zájemce o bydlení čekat.Obsah jsi dobře směřovala ke zvědavosti čtenáře dozvědět se více v placené části. E-book ale mapuje všechny stránky na ce stě k novému bydlení.Takže...Téma je mi blízké.

Josef Jechwww.josef-jech.cz, financování montovaných dřevostaveb

Vzhledem k tomu, že jsem koupi nemovitosti dosud neřešila, jsem ráda, že se mi Ebook dostal do ruky včas:) Důležité pro mne byly hlavně finanční záležitosti, na spoustu věcí bych asi ani nepomyslela. Jinak mám spíše zkušenosti s podnájmy, tady se mi osvědčilo i v Ebooku avizované dotazy více odborníků z jedné oblasti. Už teď se těším na placenou část a věřím, že spousta zájemců, kterých se týká, rovněž.

MUDr. Soňa Michalová

TELEFON

+420 777806124

EMAIL

helena@lopraisova.cz

SKYPE

helenalopraisova.cz